20.07.2020 Intensywne opady

W poniedziałek 20.07.2020 nad naszym miastem przeszła nawałnica, pozostawiając po sobie niestety wiele zniszczeń.

Około godziny 13:20 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego w Poznaniu zadysponowało naszą jednostkę na poznański Łazarz, gdzie pomagaliśmy mieszkańcom tego rejonu usuwać skutki tego niebezpiecznego zjawiska atmosferycznego. Po uporaniu się z zalanym Łazarzem zostaliśmy przekierowani na poznańskie Miłostowo, gdzie w okolicy pętli tramwajowej zastaliśmy zalaną jezdnię w kierunku Swarzędza. Po wypompowaniu zalegającej tam wody wróciliśmy do bazy.

Łączny czas udziału w akcji naszej jednostki wyniósł 5.5h. 

Materiał Zdjęciowy: Łukasz Jachimowicz

Materiał Wideo: Marcin Zięta

 

20.07.2020 Intensywne opady

W poniedziałek 20.07.2020 nad naszym miastem przeszła nawałnica, pozostawiając po sobie niestety wiele zniszczeń.

Około godziny 13:20 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego w Poznaniu zadysponowało naszą jednostkę na poznański Łazarz, gdzie pomagaliśmy mieszkańcom tego rejonu usuwać skutki tego niebezpiecznego zjawiska atmosferycznego. Po uporaniu się z zalanym Łazarzem zostaliśmy przekierowani na poznańskie Miłostowo, gdzie w okolicy pętli tramwajowej zastaliśmy zalaną jezdnię w kierunku Swarzędza. Po wypompowaniu zalegającej tam wody wróciliśmy do bazy.

Łączny czas udziału w akcji naszej jednostki wyniósł 5.5h. 

Materiał Zdjęciowy: Łukasz Jachimowicz

Materiał Wideo: Marcin Zięta

 

Copyright OSP Poznan - Gluszyna 2015