To już 66 lat minęło odkąd powstała nasza jednostka.

Aktualności 2014

W dniu dzisiejszym nasza jednostka obchodzi 66 lecie istnienia. Oficjalnie została powołana 20 września 1948 roku. 

 

 

Drogie Druhny, Drodzy Druhowie, Życzę, aby ten piękny dzień, był źródłem siły w życiu codziennym, a także przyniósł spełnienie oczekiwań i planów, tak osobistych, jak i zawodowych. Drogie Druhny, Drodzy Druhowie kieruję do Was słowa uznania za Waszą ciężką pracę. Nie bacząc na własne bezpieczeństwo w dzień i w nocy ratujecie ludzkie życie i mienie. To dzięki Wam lokalna społeczność może spać spokojnie. Jesteście przykładem, jak w dzisiejszych czasach można i należy godnie sprawować swoje obowiązki. Życzę Wam Drogie Druhny i Drodzy Druhowie wielu sukcesów w działalności w myśl strażackiej dewizy:

 

„Bogu na chwałę, ludziom na ratunek”

  oraz tyle samo powrotów co wyjazdów w pełnej obsadzie.

 

 

vice.prezes Piotr Skarżyński